Hallitus

Porvoon Paikallisyhdistyksen hallitus 2018

Puheenjohtaja Håkan Mansner hakan.mansner@pp.inet.fi

Puheenjohtaja
Håkan Mansner
hakan.mansner@pp.inet.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

Varapuheenjohtaja Petri Mylly petri.mylly@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Petri Mylly
petri.mylly@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hallituksen jäsen Christian Karlsson hittivaihuti@gmail.com

Hallituksen jäsen
Christian Karlsson
hittivaihuti@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Hallituksen jäsen Petri Mylly petri.mylly@gmail.com

Hallituksen jäsen
Petri Mylly
petri.mylly@gmail.com

 

Hallituksen jäsen Kevin Servin kevin.servin@gmail.com

Hallituksen jäsen
Kevin Servin
kevin.servin@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hallituksen jäsen Ari Oksa

Hallituksen jäsen
Ari Oksa
oksa.ari@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Sihteeri Christian Karlsson hittivaihuti@gmail.com

Sihteeri
Christian Karlsson
hittivaihuti@gmail.com

 

Rahastonhoitaja / jäsenasiat Christian Karlsson hittivaihuti@gmail.com

Rahastonhoitaja / jäsenasiat
Christian Karlsson
hittivaihuti@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Hallituksen varajäsenet 2018:

 

Hallituksen varajäsen Matti Teittinen matti.teittinen@hotmail.com

Hallituksen varajäsen
Matti Teittinen
matti.teittinen@hotmail.com

 

Hallituksen varajäsen Aulis Leskelä

Hallituksen varajäsen
Aulis Leskelä

 

Hallituksen varajäsen
Ilkka Korpela
ikorpela49@gmail.com

 

Hallituksen varajäsen Risto Erkamo

Hallituksen varajäsen
Risto Erkamo

 

Porvoon Perussuomalaiset kaupunginvaltuustossa 2017-2021:

Porvoon Kaupungintalo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kevin Servin

Kevin Servin

 

 

 

 

 

 

 

 

Elo Juha

Elo Juha

 

 

 

 

 

 

 

Varavaltuutetut:

Varavaltuutettu Jussu Taulo jussi.taulo@gmail.com

Varavaltuutettu
Jussi Taulo
jussi.taulo@gmail.com

 

Varavaltuutettu
Ari Oksa
oksa.ari@gmail.com